O nás

Futuro Design

Vše co vás zajímá a ještě více

Vzniklo roku 2012 v Praze. Díky možnosti cestovat po světě a vstřebávat nové designové trendy jsme během několika let měli možnost realizovat projekty, které se pyšní exkluzivitou a originální extravagantností. My nejsme klasické autofólie, my jsme designové centrum, které se nad fóliováním zamýšlí ze všech úhlů…

V roce 2014 se náš tým rozrost o dalšího člena, který má specializaci jako PRO-TINTER a PRO-WRAPPER. Díky zkušenostem a kladným referencím stávajících zákazníků jsme měli možnost instalovat grafiku na místech jako je například Tančící dům, Slovanský dům, Nemocnice na Karlově náměstí apod.

V roce 2016 se náš tým opět rozrostl. Tentokrát o velkoplošnou tiskárnu XEROX Eko solvent. Od té chvíle se stáváme plně samostatnou reklamní a designovou agenturou…

NA DETAILECH ZÁLEŽÍ

je naším hlavním mottem, protože detaily dělají celek… Díky 16 certifikátům a používání výhradně certifikovaných kvalitních materiálů jsme připraveni čelit jakýmkoliv výzvám ve světě wrappingu a reklamy. Futuro Design tým nabízí návrh jakéhokoliv designu přesně podle Vašich představ.

Chcete vybočovat a zároveň působit seriózně ? Nebo naopak nekompromisní extravaganci ? Nic pro nás není problém !

Náš tým

SEZNAMTE SE S NAŠIMI PROFESIONALI
 • TOM
  Bc. Tomáš Filípek
  Tomáš se narodil 30.10.1985 v Praze. Za svou řidičskou praxi se účastnil několika automobilových závodů a tím je také ovlivněn jeho náhled na úpravy. Díky Tomášovi mělo Futuro Design možnost podílet se na mnoha instalacích závodních speciálů jako například Formule Renault, Praga R1, Mitsubishi Lancer Evo VII Ralliart a mnoho dalších krásných kousků. K veškerým projektům přistupuje individuálně a s nadšením.

  Jeho snem je usednout za volant burácejícího speciálu Futuro Design Drift Team…

  SKILL LEVEL
 • dave
  Ing. David Filípek
  David se narodil 21.10.1990 v Praze. Během ročního pobytu v USA vstřebal mnoho nových nápadů, myšlenek a motivací, které se snaží realizovat v ČR. Po vystudování vysoké školy oboru marketing,Public & Media relations se rozhodl naplno vstoupit do světa designu.

  Podle Davida jde vše lépe s dobrou náladou a pohodou při práci. Proto typickým znakem je úsměv a smysl pro humor. Není nic, co by bylo naprosto nemožné a vždy se snaží perfektní práci ještě více zdokonalit. Každý projekt tak bere s nadšením pro detail…

  SKILL LEVEL
 • 25440906_10213336488540393_1113453113_o-1024x768
  Jakub Goll
  Jakub se narodil 12.10.1990 v Praze. Již od mala je naprostým nadšencem motorů a jakýchkoliv dopravních prostředků. Jeho nadšení ho roku 2014 přivedlo do Futuro Design, kde se během chvíle stal Master Wrapperem & Tinterem.

  Stálé vzdělávání je třeba a tak se Jakub pyšní řadou certifikátů v oboru VWS wrappingu. Po několika letech je tak pro Jakuba wrapping & tinting koníčkem, ve kterém vyniká i v těch nejnáročnějších projektech.

  SKILL LEVEL