Futuro tinting

Okenní folie

Zatmavovací, termoizolační či bezpečností folie

Okenní folie patří mezi stále více vyhledávané materiály. Abychom se odlišili od ostatních firem, které taktéž nabízejí službu tónování, dlouhou dobu jsme se soustředili na sebezdokonalování, proškolování a sběru zkušeností. Po několika letech jsme hrdými majiteli mnoha certifikátů včetně oprávnění od Ministerstva dopravy udělovat Atesty, které jsou uznávané po celé České republice i Evropě. Při kontrole na Stanici Technické Kontroly tak již nikdy nebudete mít problémy. Společně s Atesty našim zákazníkům vystavujeme kartičky, na kterých jsou veškeré informace o typu použité fólie, vlastnostech a místu instalace.

Okenní fólie se však nemusí instalovat pouze na dopravní prostředky jak si mnozí myslí. Díky stále se zdokonalujícím technologiím byly vynalezeny interiérové a exteriérové termoizolační fólie s vlastnostmi redukce UV záření a světla až o 98% ! Speciální výroba pomocí nejmodernějších technologií umožňuje, aby průhledné fólie mohly zachycovat tepelné paprsky, UV záření a umožnili Vám tak vychutnání si komfortu ve Vaší domácnosti či kanceláři.

Také existují zcela transparentní bezpečnostní fólie. Tyto materiály prochází speciálními kontrolami a zátěžovými testy, které jsou ukončeny udělením certifikace. Díky složení odolají fólie i těm nejsnaživějším zlodějům – zastaví nůž, kladivo, dlažební kostky, kameny a dokonce i kulky některých zbraní.

udělujeme ATESTY uznávané po celé ČR a EU !

Kontaktuje nás

Máte zájem o naší službu? Zašlete nám poptávku !

Podívejte se na ukázky realizovaných prací pro naše klienty.